Mieszkanie, ul. Armii Krajowej
Armii Krajowej, Oborniki, wielkopolskie
- 469 000 zł
- 63,40 m²
- 7 397,48 zł/m²
Agnieszka Krzywo...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Armii Krajowej
Armii Krajowej, Oborniki, wielkopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, ul. Armii Krajowej
Zaktualizowane: 7 maja 2026
469 000 zł 63,40 m² 7 397,48 zł/m²
2/3
3
-
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 469 000 zł (7 397,48 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 63,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 4,20 m²
- Czynsz: 1 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Krzywonos, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 455460147
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Armii Krajowej, Oborniki, obornicki, wielkopolskie
- Otoczenie: działki zabudowane
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, posterunek policji, bankomat, bank
Opis nieruchomości
Marzysz o własnym lokum? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty - zakup tej nieruchomości nie wiąże się z żadnymi kosztami prowizji! Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, pomagając znaleźć najkorzystniejsze finansowanie dla Ciebie i Twojej rodziny. (...)