Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania do wynajęcia Oborniki - Oferty wynajmu mieszkań

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sprawdź spacer 3D: Polecam do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe położone w Kowanówku - Miłowody Mieszkanie jest nowe, składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Oborniki,wielkopolskie

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia urządzone mieszkanie w Obornikach, położone na IV piętrze w bloku przy ulicy Mikołaja Kopernika 1. Duże , bardzo dobrze doświetlone mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

2 250 zł56 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na wynajem | kowanówko | ul. Miłowody spacer 3d: Na wynajem oferujemy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 600 zł31,20 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 31,2 m , położona w spokojnej części Obornik. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, starszym bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 900 zł52,60 m² 36,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe. Położone na pierwszym piętrze na osiedlu Widokowym w Bogdanowie. Aneks Kuchenny z kuchnią ikea w pełni wyposażoną w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Oborniki,wielkopolskie

1 700 zł61,24 m² 27,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Obornikach , w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Niepodległości. To wyjątkowe połączenie - z jednej strony dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

2 150 zł57 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - 57 m2, 3 pokoje - Kowanówko, ul. Miłowody Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 57 m2, położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem | kowanówko | ul. Miłowody Na wynajem oferujemy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie położone w Kowanówku przy ul. Miłowody, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 3 pokoje położone w nowych blokach w Kowanówku. Sypialnie: 2 pojedyncze łóżka ze skrzynią i komody W łazience: pralka, prysznic. Szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w blokach pod lasem na Osiedlu leśnym. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, kuchni z aneksem łazienki prysznicem. Jest funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Leśna

Oborniki,wielkopolskie

1 600 zł58 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem dwu-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku z ogródkiem. Wystawa okien zachodnia. Umowa najmu okazjonalnego Czynsz - 1600,-zł Opłata administracyjna - 290,- zł. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 700 zł47 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajmu mieszkanie dwu pokojowe z ogródkiem. Umeblowane i wyposażone w sprzęt; pralka, lodówka, zmywarka, telewizor. Teren ogrodzony , pilot do bramy wjazdowej. czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnkowska

Oborniki,wielkopolskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w samym centrum miasta, przy ul. Czarnkowskiej. Lokal o wysokim standardzie, świeżo po generalnym remoncie, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

3 500 zł98 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dom do wynajęcia - Osiedle Leśne, oborniki Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 97,6 m2, położony na Osiedlu Leśnym w Obornikach. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczaka

Oborniki,wielkopolskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Mikołajczaka w Obornikach Mieszkanie położone na II piętrze wyposażone w aneks kuchenny w zabudowie w aneksie: płyta gazowa, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie - Kowanówko, ul. Miłowody Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu nowego, nigdy wcześniej niezamieszkanego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe położone w Kowanówku - Miłowody Mieszkanie jest nowe, składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczaka

Oborniki,wielkopolskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie do wynajęcia ul. Mikołajczaka 10 Mieszkanie położone na III piętrze, kuchnia w aneksie w zabudowie z lodówką, kuchenką. W korytarzu pojemna garderoba, sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Oborniki,wielkopolskie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Lipowej w Obornikach. Bez opłat czynszowych, płatność za wodę gaz prąd według wskaźniki licznika. 1 miejsce postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 200 zł32 m² 37,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Osiedle Leśne Polecam na wynajem przytulne mieszkanie typu kawalerka, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku na Osiedlu Leśnym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajme 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu lesnym parter najem okazjionalny na parterze z balkonem 58 metrow blisko szkoła,przedszkola,przychodnia , sklepy pływalnia , tereny spacerowe przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Leśna

Oborniki,wielkopolskie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem - Osiedle Leśne, oborniki Na wynajem przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze (ostatnia kondygnacja) w spokojnej części Obornik -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na parterze domu jednorodzinnego. Ważne: mieszkanie posiada osobne wejście. Budynek zlokalizowany przy spokojnej ulicy w Centrum miasta, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe pod lasem nowe bloki od zaraz na Osiedlu Leśnym o powierzchni 47 metrów na 3 piętrze bardzo ładne ,słoneczne mieszkanie z dużym balkonem , piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie w Bogdanowie, z miejscem parkingowym. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

2 100 zł56 m² 37,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Bogdanowie w bardzo wysokim standardzie wykończenia. Blok z windą. Mieszkanie w pełni wyposażone: lodówka, pralka, zmywarka, mikrofalówka, piec, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajme kawalerke Z balkonem na osiedlu lesnym od zaraz bez zwierzat na 1 piętrze z balkonem 32 metry Mieszkanie z osobną kuchnią w zabudowie ,pokojem z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczaka

Oborniki,wielkopolskie

1 600 zł50 m² 32,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Mikołajczaka, teren zamknięty ( szlaban) - parking wyłącznie dla mieszkańców, czynsz ok. 347 zł + prąd woda gaz , własne ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, wolne od zaraz, umeblowana kuchnia z lodówką, zabudowana szafa garderobiana w korytarzu, reszta mebli do uzgodnienia, wymagana kaucja zwrotna 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka W centrum Z balkonem umeblowana I wyposażona ( bez kanapy) Do wynajęcia od 1 października 1 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, 27 metrów kw., Kuchnia w zabudowie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Oborniki,wielkopolskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmiemy 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu armii krajowej Z balkonem na 1 piętrze wolne od zaraz Mieszkanie z osobną kuchnią w zabudowie ,pokojem z wyjściem na balkon i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sprawdź spacer 3D: polecam do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe położone w Kowanówku - Miłowody Mieszkanie jest nowe, składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wedelickiego

Oborniki,wielkopolskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Parterowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Wedelickiego, w pełni wyposażone, ekonomiczne ogrzewanie Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z ogródkiem ( pow ogródka ok. 20m2) częściowo umeblowane i wyposażone, możliwość doposażenia mieszkania W lodówkę I pralkę. Rolety zewnętrzne. Miesięczne koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu armii krajowej Z balkonem na 1 pietrze od 15 sierpnia Mieszkanie z osobną kuchnią w zabudowie ,pokojem z wyjściem na balkon i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oborniki-Rudki

Oborniki,wielkopolskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w domu jednorodzinnym, z oddzielnym wejściem, dla jednej osoby, umeblowana i wyposażona, po kapitalnym remoncie. Miesięczne koszty utrzymania to 1600 zł ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczaka

Oborniki,wielkopolskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe na mikolajczaka Z garderoba I Z ogrodkiem calkowicie umeblowane I wyposazone Bezczynszowe nowe bloki przy ul. Mikołajczaka położone na parterze teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij